Wi-Fi logo
Na chatě je volně dostupný internet prostřednictvím Wi-Fi sítě.
Poté, co pronájem chaty přinesl špatnou zkušenost pro majitele i návštěvníky od 1.prosince pokračujeme v původním konceptu, který nám v roce 2015 přinesl tři ocenění v Grand Restaurant a spokojenost klientů. Přijďte se přesvědčit!

Turistika a sport

Turnerova chata - letecká fotografie. Klikněte pro zobrazení sekce Mapy, která obsahuje praktické a zajímavé mapové podklady.

Šumava je rájem turistů, a to nejen kvůli rozlehlým lesům, protkaným potůčky, potoky, říčkami, řekami, jezírky a jezery. Dalo by se říci, že každá turistická trasa vede kolem nějaké památky. Není divu. Skrz Šumavu a Pošumaví vedla středověká Zlatá stezka. Z tohoto důvodu zde bylo vybudováno několik strážních hradů a množství rozhleden, z nichž se mnohé dochovaly do dneška. Dávné bohatství Šumavy se podepsalo i na vzhledu současných městeček jako Kašperských Hor, Sušice, Železné Rudy nebo Rabí. Nasajte šumavskou atmosféru plnými doušky. Nechte se inspirovat našimi tipy na výlety nebo si sami vyberte z nabízených turistických tras nejen pro pěší, ale i pro běžkaře.